•  Przegląd pieśni kurpiowskiej

29. 10. 2019r. uczennice oddziału przedszkolnego naszej szkoły - Nikola Gołota, Ola Gołota, Hania Sadlak, pod kierunkiem wychowawczyni - pani Malwiny Popowskiej, wzięły udział w II Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Kurpiowskiej organizowanym przez Stowarzyszenie "Razem łatwiej" wraz z Przedszkolem Samorządowym w Olszewie - Borkach.

Dziewczynki zajęły pierwsze miejsce w konkursie. W nagrodę otrzymały upominki i dyplomy. Gratulujemy.

Konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową

Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły, w grudniu 2020r., pod kierunkiem Pani Ilony Zabielskiej, brali udział w konkursie zorganizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną  w Olszewie-Borkach pt. "SZOPKA BOŻONARODZENIOWA". Zdobyli III miejsce w głosowaniu jury oraz I miejsce w głosowaniu publiczności - 764 głosy. Gratulujemy zwyciązcom, a są nimi: Gabriel Kobrzyński - Marchewka, Jakub Nadrak, Mikołaj Rekosz (klasa I), Maria Banaś, Agata Ejzenberg, Kornelia Komosa, Piotr Szymon Kania (klasa II) oraz Jakub Białczak, Kacper Gąska, Amelia Rekosz, Bartosz Witkowski (klasa III).